Divas klases ar vienu Latvijas skolas somu

Divus gadus mācījāmies gan attālināti mājās, gan skolā bez iespējas apmeklēt kopīgus klases pasākumus. Tāpēc bijām bezgala priecīgi, pat laimīgi 30. martā (6.b klase) un 6. aprīlī (6.a klase) doties uz Latvijas skolas somas finansētu nodarbību Ziedoņa klasē -izlaušanās spēli ‘’Blēņas un pasakas’’.

Spēlei gatavojāmies jau skolā – iepazināmies ar Imanta Ziedoņa personību un daiļradi, un, lai veiksmīgi piedalītos spēlē,  mums bija dots arī tās organizētāju uzdevums – izlasīt trīs konkrētas rakstnieka pasakas.

Jau došanās uz Rīgu ar satiksmes autobusu vien mums likās epidēmijas laikā aizmirsts piedzīvojums, un kur nu vēl nodarbība Ziedoņa klasē! Pirmajā nodarbības daļā piedalījāmies viktorīnā, kurā gan parādījām savu erudīciju, gan dzirdējām pārsteidzoši interesantus faktus par I. Ziedoni.

Pēc tam bija pats galvenais –  izlaušanās spēle, kurā mums vajadzēja uzticēties savai lasītprasmei, radošumam, attapībai, sadarbībai, līdzdalībai, kā arī spēles vadītājas padomiem. Bet labāk lai par to stāsta mūsu klases biedru atsauksmes!

‘’Viktorīna deva daudz jaunas informācijas. Man patika pilnīgi viss – pat cepumi un ūdens, ar ko mums uzreiz pēc ierašanās pacienāja spēles vadītāja.’’

‘’Es daudz uzzināju par I. Ziedoni un viņa pasakām, man ļoti patika sadarboties ar saviem klases biedriem. Es labprāt tur brauktu atkal.’’

‘’Tā bija ļoti izglītojoša, vienkārši fantastiska  ekskursija. Iesaku katrai klasei aizbraukt uz ziedoņa klasi.’’

‘’Man ļoti patika darboties grupās, es nemaz negribēju braukt prom, bet vēl apskatīt pārējās izlaušanās istabas. Uzzināju daudz par I. Ziedoni, tagad gribu izlasīt visas viņa pasakas.’’

Tā vēl varētu turpināt, jo nebija nevienas negatīvas atsauksmes – ja neticat, aizbrauciet un pārliecinieties paši!