Ja vēlies pievienoties augošajam to jauniešu pulkam, kuri Eiropā un visā pasaulē dara brīvprātīgo darbu, internetā ir daudzas vietas, kur vari izvēlēties sev vislabāko variantu!

Brīvprātīgais var būt ikviens. Nepieciešama tikai motivācija, līdzjūtība un vēlme strādāt un mācīties no citiem. Ir daudzi iemesli, kādēļ cilvēki izlemj darīt brīvprātīgo darbu. Parasti viņi vēlas dot citiem ko labu un panākt izmaiņas viņu dzīvē. Neatkarīgi no tā, kad nolemsi kļūt par brīvprātīgo un ko tieši nolemsi darīt, tas tev dos neskaitāmus ieguvumus. Darīdams brīvprātīgu darbu, palīdzēsi atsevišķiem cilvēkiem, sabiedrībai un videi. Tev būs iespēja satikt jaunus cilvēkus un vienlaikus padziļināt izpratni par sabiedrību.

Brīvprātīgo darba pieredze var noderēt arī tavā karjerā, jo attīstīsi un iegūsi jaunas sociālās, tehniskās, kopdarba un problēmu risināšanas iemaņas. Brīvprātīgā darba pieredzi varēsi ierakstīt savā CV.

ljp.lv – aicina jauniešus iesaistīties Latvijas Jaunatnes padomes (LJP) brīvprātīgā darba grupā un iegūt pieredzi nacionāla un starptautiska mēroga pasākumu organizēšanā un koordinēšanā.

https://brivpratigie.lv/ – informācijas apmaiņa starp personām, kuras vēlas veikt brīvprātīgo darbu un brīvprātīgā darba organizētājiem.

Brīvprātīgā darba iespējas Latvijā

Brīvprātīgā darba iespējas ārzemēs

Jauniešu brīvprātīgais darbs kādā no Eiropas valstīm.

Brīvprātīgo palīdzība bērniem.

Humānās palīdzības projekti

Simtiem projektu visā pasaulē

Brīvprātīgā darba iespējas Mārupē

Brīvprātīgā darba likums