1.klašu skolēnu vecāki aicināti piemērīt un pasūtīt skolēnu formas.

Šogad vecākiem ir iespēja izvēlēties skolas formas četros interneta veikalos:

skolenuformas.lv ———— skolasforma.lv ———— uniforma.lv ———— hebe.lv

Arī pamatskolēni un vidusskolēni ir aicināti šajos interneta veikalos iegādāties T-kreklu, polo kreklu un vesti ar skolas logo. Ja vēlies Mārupes Valsts ģimnāzijas logo uz sava mīļākā vai jaunajam mācību gadam sarūpēta apģērba gabala, vari lejuplādēt logo (bildes bez fona; der jebkuras krāsas apģērba apdrukai) un pasūtīt tā apdruku jebkurā kreklu apdrukas uzņēmumā.

Logo ir pieejams ŠEIT

Sākot ar 2010.gada 1.septembri, Mārupes Valsts ģimnāzijā ir ieviests vienota stila korporatīvs apģērbs – Mārupes Valsts ģimnāzijas skolas formas. Šis projekts ir tapis pateicoties Mārupes Valsts ģimnāzijas vecāku padomes izvirzītajām prasībām rast iespēju nodrošināt ērtāku skolas formas pasūtīšanas un saņemšanas procesu.

Skolas formu dizains tika izstrādās SIA „Ameri”, un to akceptēja gan vecāku padomes, gan skolas vadības pārstāvji. Skolas veste – pelēkā krāsā ar izšūtu MVĢ logo. Burtu krāsa M-melna, V–balta, S-bordo. Ap V veida kakla izgriezumu strīpu salikums melns, balts, bordo, balts, melns. Skolas svārki, sarafāns un kaklasaite no rūtaina auduma – melns, balts, bordo. Skolas formai pieskanīgās krāsas ikdienā: balta, melna, pelēka, tumši zila, bordo, rozā.

Svētku forma meitenēmSkolas veste, skolas svārki, balta blūze
Skolas sarafāns, balta blūze.
Svētku forma zēniemSkolas veste, skolas kaklasaite, balts krekls, klasiskas melnas bikses.
Ikdienas forma meitenēmSkolas veste, tops pieskanīgā krāsā (blūze, T-krekls, polo krekls, bītlene, krekls), svārki, sarafāns, džinsi, ¾ bikses, jaka ar kapuci.
Ikdienas forma zēniemSkolas veste, tops pieskanīgā krāsā (T-krekls, polo krekls, bītlene, krekls), džinsi, klasiskas bikses, jaka ar kapuci.

Vēlams -> skolas formas komplekts svētkiem.

Ikdienai -> varat izvēlēties bērnam ērtu apģērbu, kurā iestrādāts skolas logo.

Lai saņemtu skolēnu formas septembrī, tās ir jāpasūta pēc iespējas ātrāk