Tīra, sakopta klase? Tieši tā! Spodrības mēnesis turpinās!

Spodrības mēnesis Mārupes Valsts ģimnāzijā turpinās! Vai tu esi čakls līderis? Ceturtais līdera paradums māca domāt par abpusējo uzvaru un uzsver to, ka ikviens var būt ieguvējs. Iepriekšējās nedēļas čaklākās klases ir apbalvotas un tas mudināja pārējās klases saņemties un sparīgāk iet uz mērķi – tīru un sakārtotu klasi.

Turpinot piedalīties konkursā “Spodrības mēnesis”, skolēni ikdienā ne tikai mācās, bet arī uzkopj savas klases telpas, pievērš lielāku uzmanību galdu un grīdu tīrībai. Ir taču daudz patīkamāk mācīties sakoptā vidē? Viss kļūst gaišāks un daudz mājīgāks.

Otrās nedēļas uzvarētāji, pēc neatkarīgo ekspertu un parlamenta pārstāvju balsojuma ir sekojoši:

1. – 3. posmā  3.c klase,

5. – 8. posmā 5.a, 6.c, 7.c un 8.d klase

9. – 12.posmā  9.e klase.

Apsveicam skolēnus un klašu audzinātājus. Lai ceļojošais kauss ar saldumiem atnes pozitīvas emocijas un gandarījuma sajūtu par labi pastrādāto darbiņu nedēļas garumā. Novēlām turpināt būt vienotiem, rūpējoties par vidi sev apkārt. Kopā mēs varam!