Spodrības mēnesis mūsu skolā

Spodrības mēnesis mūsu skolā

Iestājoties saulainam un spožam pavasarim , arī mēs savu ikdienas apkārtni vēlējāmies padarīt vēl tīrāku un jaukāku. Tāpēc jūtot sevī aicinājumu iesaistīt ikvienu skolēnu savas vides uzkopšanā un kārtības uzturēšanā, “Līderis manī” ieviešanas komanda sadarbībā ar skolēnu parlamentu izsludināja konkursu ”Spodrības mēnesis” mūsu skolā – Mārupes Valsts ģimnāzijā. Katras klases skolēni tika aicināti sakopt, turēt kārtībā un tīrībā savu klases telpu. Telpas kārtību vērtē skolēnu parlamenta pārstāvji un skolotāji. Balvā: ceļojošie kausi ar saldumiem.

Pirmās nedēļas noslēgumā tika apbalvotas čaklākās klases:

1.-3. posmā 1.a, 1.e, 2.a, 2.e, 3.b;

5.-8. posmā 5.c, 8.a1, 8.a2;

9.-12.posmā 9.a1

Konkurss turpinās un ar prieku gaidām nākamos uzvarētājus.

Darbojoties redzam, ka katram iesaistoties un padarot mazu darbiņu, visi kopā varam daudz ko spēt!  

Foto no apbalvošanas ir pieejamas ŠEIT