Staro skola 2021

“STARO SKOLA”- starojam paši!

Šogad gaismas objektu izstāde “STARO SKOLA”  Mārupes Valsts ģimnāzijā notika jau desmito reizi. Tradicionāli tā tiek plānota un izveidota novembrī – laikā, kad Latvija svin savu dzimšanas dienu. 7.,8.klašu skolēnu radošie un telpiskie darbi tika  izstādīti jaunā korpusa 1. stāva vestibilā. Kopīgas izstādes ir mūsu skolas tradīcija, kurās izpaužas skolēnu radošums, kas sasaucas ar mūsu skolas vērtībām. Šī izstāde turpina tradīciju Latvijas dzimšanas dienā vairot gaismu un dzīvesprieku, kopības sajūtu, iekļaujoties galvaspilsētas Rīgas festivālā ,, STARO RĪGA ’’, kas izgaismo ielas, ēkas, parkus un laukumus. Šogad arī mūsu Mārupīte izgaismojās ar Ligitas Breģes un Ata Izanda gaismas instalāciju LEVITĀCIJA – MEDITĀCIJA.

Radošs darbs dod gandarījumu! Lai realizētu šo starpdisciplināro projektu, sadarbojās gan skolotāji, gan skolēni – plānoja, zīmēja, atlasīja materiālus, veidoja gaismas objektus.

Paldies skolēniem un kolēģiem par ieguldīto darbu un vecākiem par atbalstu!

kola 2021